آخرین جلسه عمومی پایگاه مسجد امام علی ع در سال ۹۳ با حضور فرماندهی محترم حوزه برگزار شد

بسم الله الرحمن الرحیم

آخرین جلسه عمومی بسیج فرهنگی مسجد امام علی(ع) امشب با حضور آقای علیرضا برنجی،فرماندهی حوزه مقاومت بسیج ۱۰۳ جماران و اعضا این پایگاه برگزار شد

این برنامه مطابق روال جلسات این پایگاه با جمع خوانی قرآن کریم و قرائت حکمتی از نهج البلاغه آغاز شد. در ایتدا فرماندهی پایگاه، جناب آقای ستوده ضمن عرض خوش آمد گویی به اعضا و فرماندهی حوزه عناوین فعالیت های انجام شده و پیش روی ابن پایگاه را اعلام و سپس معاونت های مربوطه هر کدام به صورت جداگانه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته را ارائه دادند. عناوین مطرح شده در این جلسه به شرح ذیل می باشد:

۱٫ ارائه توضیحات و معرفی طرح فرهنگی و نرم افزار خوبها و هم چنین گزارش معرفی ۵ حلقه صالحین فعال در این پایگاه توسط معاونت صالحین

۲٫ گزارش فعالیت های واحد اردویی در اجرای برنامه های راهیان نور در سالهای گذشته و هم چنین برنامه های پیش روی اردوی راهیان نور امسال توسط معاونت بازرسی (این اردو از ۲۸ اسفند ماه۹۳لغایت۴فروردین ماه۹۴ برگزارخواهد شد)

۳٫ گزارش برگزاری سه جلسه کلاس های عقیدتی و آموزشی معاونت عملیات توسط معاونت عملیات

۴٫ ارائه گزارش معاونت سایبری و شرح فعالیت های این معاونت در سایت مسجد و شبکه های اجتماعی این پایگاه

در ادامه مسئول این معاونت پیشنهاداتی را در خصوص بهبود فعالیت در سایت قسم به سمع فرماندهی حوزه رساندند.

۵٫ معاونت اطلاعات این پایگاه نیز از کمبود نیروهای آموزش دیده اطلاعاتی در پایگاه و عدم برگزاری کلاسهایی در راستای آموزش نیروی فعال اطلاعاتی  توسط حوزه ابراز نگرانی کرده و برگزاری این کلاسها را لازمه اولیه فعالیت این معاونت  دانستند

۶٫ اعلام برنامه های انجام شده و در نظر گرفته شده برای اعتکاف سال ۱۳۹۴ و هم چنین گزارشی از سابقه اعتکاف های برگزار شده توسط این پایگاه توسط جانشین مسئول اعتکاف

در ادامه معاونت مراسمات اعتکاف نیز چندی از مدعوین این مراسم را معرفی کردند.

آقای برنجی که تا به اینجا با دقت به گزارشات معاونت های این پایگاه گوش داده بودند ضمن ابراز خرسندی از جو دوستانه و جوان این پایگاه، حضور نیروهای جوان در برنامه ها را نشانگر هنرمندی و حسن اخلاق فرماندهی پایگاه دانسته و  نکاتی را به شرح ذیل در این جلسه مطرح کردند:

–  نقطه قوت این  پایگاه ، حضور حداکثری جوانان در برناه ها و جلسات است.

– به دلیل استراتژیک بودن موقعیت این پایگاه گسترش ابعاد تبلیغاتی فعالیت ها را لازم دانسته و تاثیر فرهنگی در مجتمع تجاری بوستان را از این مجموعه فرهنگی خواستار شدند.

– ایشان معاونت های بازرسی و یروی انسانی را معاونت های مرکزی و اصلی یک پایگاه دانسته واز مسئولین این معاونت ها درخواست پیگیری بیشتر در انجام کار ها را خواستار شدند.

– ایشان ضمن تقدیراز فعالیت های فرهنگی شاخص این پایگاه آمادگی نظامی و شرکت در برنامه های عملیاتی را درکنار کار فرهنگی در این پایگاه لازم دانستند.

– نحوه برگزاری اردوی راهیان نور امسال و سالهای گذشته نیز مورد توجه این فرماندهی قرار گرفته و از این بابت ابراز رضایت و خرسندی کردند.

– ایشان رویکرد اصلی خود در برنامه های حوزه را افزایش روحیه مطالبه گری در پایگاه ها و روحیه پاسخگویی در حوزه معرفی کردند و از فرمانهان پایگاه ها خواستند که درخواست های خود را از حوزه در هر شرایطی و برنامه ای اعلام کنند.

در پایان این جلسه ۱ ساعت و پانزده دقیقه ای از برگزیدگان کلاس عقیدتی معاونت عملیات که در این پایگاه برگزار شده بود  توسط فرماندهی حوزه ۱۰۳ تقدیر به عمل آمد.

CAM00837 CAM00838 CAM00839 CAM00840 CAM00841 CAM00842 CAM00843

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.